SFP 1G SM 1310nm 40km Cisco

Univerzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 1Gbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové délce 1310nm zajišťuje dosah až 40km při použití Singlemode vlákna. Obecná kompatibilita Cisco. Typ konektoru: 2x LC Rychlost: 1 Gbps Typ vlákna: Singlemode Vlnová délka: < ... více
Objednací kód: 5139221G03
Kód výrobce: SFP-1G-SM-40KM-CG
Výrobce: A-LINK
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 976 Kč
Cena s DPH: 1 180 Kč
Porovnání Oblíbené

Univerzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 1Gbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové délce 1310nm zajišťuje dosah až 40km při použití Singlemode vlákna. Obecná kompatibilita Cisco.

Typ konektoru: 2x LC
Rychlost: 1 Gbps
Typ vlákna: Singlemode
Vlnová délka: 1310 nm
Dosah: 40 km
DDMI: Ne
Kompatibilita: Cisco

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Provedení switche Moduly
Optika Ano