SFP 1G CWDM SM TRx: 1470 80km Dell

Univerzální SFP CWDM modul pro sloty podporující rychlost 1Gbps. CWDM spektrum umožňuje nasazení více signálů do jedoho vlákna, tím znásobit propustnost stávajících kabelů. Kompatibilita DELL. Typ konektoru: 2x LC Rychlost: 1 Gbps Typ vlákna: Singlemode Vlnová délka: < ... více
Objednací kód: 5139221G12
Kód výrobce: SFP-1G-CWDM-147-80KM
Výrobce: A-LINK
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 1 408 Kč
Cena s DPH: 1 703 Kč
Porovnání Oblíbené

Univerzální SFP CWDM modul pro sloty podporující rychlost 1Gbps. CWDM spektrum umožňuje nasazení více signálů do jedoho vlákna, tím znásobit propustnost stávajících kabelů. Kompatibilita DELL.

Typ konektoru: 2x LC
Rychlost: 1 Gbps
Typ vlákna: Singlemode
Vlnová délka: 1470 nm
Dosah: 80 km
DDMI: Ne
Kompatibilita: Dell

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Provedení switche Moduly
Optika Ano