SFP 100M SM 1310nm 20km Cisco

Univerzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 100Mbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové délce 1310nm zajišťuje dosah až 20km při použití Singlemode vlákna. Obecná kompatibilita Cisco. Typ konektoru: 2x LC Rychlost: 100 Mbps Typ vlákna: Singlemode Vlnová dél ... více
Objednací kód: 513921100M02
Kód výrobce: SFP-100M-SM-20KM-CG
Výrobce: A-LINK
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 488 Kč
Cena s DPH: 590 Kč
Porovnání Oblíbené

Univerzální SFP modul pro sloty podporující rychlost 100Mbps. Kvalitní FP laser pracující na vlnové délce 1310nm zajišťuje dosah až 20km při použití Singlemode vlákna. Obecná kompatibilita Cisco.

Typ konektoru: 2x LC
Rychlost: 100 Mbps
Typ vlákna: Singlemode
Vlnová délka: 1310 nm
Dosah: 20 km
DDMI: Ne
Kompatibilita: Cisco

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Provedení switche Moduly
Optika Ano